Szybka instalacja Ge Dcvh680ejbb 27 Electric Dryer

Instalacja szybka Ge DCVH680EJBB 27 Electric Dryer jest łatwa i szybka. Ten suszarka elektryczna jest wyposażona w wygodne funkcje, które pozwalają na szybką i łatwą instalację. Suszarka posiada również wygodny panel sterowania, który pozwala na łatwe ustawienie opcji suszenia. Wszystkie elementy do instalacji są dołączone do suszarki, a instrukcja instalacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Instalacja Ge DCVH680EJBB 27 Electric Dryer może zostać zakończona w mniej niż godzinę.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Ge Dcvh680ejbb 27 Electric Dryer

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego

Office 2021 Office 2019 Office 2016 Office 2013 Microsoft 365 dla domu Office dla firm Office 365 Small Business Microsoft 365 Admin usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator wersji Small Business usługa Office 365 obsługiwana przez firmę 21Vianet — administrator Szybka instalacja usługa Office 365 (Niemcy) — Enterprise usługa Office 365 (Niemcy) — administrator wersji Enterprise Więcej... Mniej

Szybka instalacja to technologia używana do instalowania subskrypcji usługi Microsoft 365 oraz większości wersji produktów pakietu Office 2013 i nowszych. Technologia Instalatora Windows (MSI) była używana do instalowania wersji produktów pakietu Office 2016 i starszych opartych na licencjach zbiorczych, takich jak Microsoft Office Professional Plus i Microsoft Office Standard.

Na jednym komputerze nie można zainstalować produktów pakietu Office w tej samej wersji, które używają dwóch różnych technologii instalacji. Dotyczy to również autonomicznych aplikacji, takich jak Access, Visio, Project, Skype dla firm lub OneDrive dla Firm.

W przypadku wykrycia tej niezgodności przez pakiet Office zostanie wyświetlony następujący komunikat:

Co można zrobić, jeśli występuje ten błąd?

Odinstaluj wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows (MSI)

Możesz pozostawić wersję pakietu Office używającą Instalatora Windows i nie instalować wersji Szybka instalacja usługi Microsoft 365, którą próbujesz zainstalować. Możesz również wykonać następujące czynności:

 1. Wykonaj kroki opisane w artykule Odinstalowywanie pakietu Office z komputera z systemem Windows w celu usunięcia wersji pakietu Office używającej Instalatora Windows.

 2. Spróbuj ponownie przeprowadzić instalację pakietu Office, podczas której został wyświetlony komunikat o błędzie.

W przypadku programów Project i Visio z licencjami zbiorczymi użyj narzędzia wdrażania pakietu Office, aby zainstalować wersję w technologii Szybka instalacja.

Jeśli masz licencję zbiorczą programu Project 2016 lub Visio 2016 i próbujesz zainstalować wersję Szybka instalacja usługi Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, możesz pobrać i zainstalować bezterminową (autonomiczną) wersję programu Project 2016 lub Visio 2016 za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office. Zobacz Instalowanie wersji programów Visio i Project z licencjami zbiorczymi za pomocą narzędzia wdrażania pakietu Office.

Jak naładować samochód elektryczny w domu? Z jakiego gniazdka korzystać? I dlaczego trwa to tak długo?

Poruszanie się pojazdem elektrycznym wymaga zaplanowania sesji ładowania akumulatorów. Niektórzy korzystają z szybkich ładowarek wybudowanych w miastach i przy trasach szybkiego ruchu, a inni decydują się na ładowanie samochodu z gniazdka we własnym domu. Mówiąc jednak o ładowaniu pojazdu elektrycznego w swoim garażu, należy wspomnieć o kosztach całej operacji, czasach ładowania oraz aspektach technicznych.

Ładowanie samochodu elektrycznego ze zwykłego gniazdka

Posiadając auto elektryczne, można je bez większych problemów ładować ze zwykłego jednofazowego gniazdka 230V. W każdym domu takie gniazdko możemy znaleźć i podłączyć do niego samochód, jednak trzeba pamiętać, że ładowanie z użyciem tradycyjnego gniazdka będzie trwało bardzo długo.

Moc, którą ładuje się samochód elektryczny ze zwykłego gniazdka 230V, wynosi około 2, 2-3 kW. W przypadku Nissana Leaf, którego bateria ma pojemność 30-40 kWh, ładowanie z wykorzystaniem tradycyjnego gniazdka wyniesie minimum 10 godzin. Pobór prądu dla ładującego się elektryka można porównać wtedy do poboru energii przez rozgrzewający się piekarnik.

Warto zaznaczyć, że ładowanie tego typu jest w pełni bezpieczne dla sieci domowej, baterii i szczególnie opłacalne przy taryfie nocnej. Przy średniej cenie kWh w Polsce, czyli 0, 55 zł naładowanie Leafa do pełna będzie kosztowało 15-20 zł. Wykorzystując taryfę nocną zmienną G12, gdzie cena kWh spada do 0, 25 zł, ładowanie będzie jeszcze tańsze.

Wybierając ładowanie z gniazdka 230V nie ponosimy żadnych inwestycji związanych z dostosowaniem przewodów, ani zakupem ładowarki, jednak ładowanie będzie zajmowało znaczne ilości czasu i może okazać się zbyt długie dla wielu osób.

Ładowanie auta elektrycznego przy użyciu złącza siłowego

Tego typu ładowanie wymagać będzie złącza siłowego w garażu typu 400V, które często jest wykorzystywane przy podłączeniach domowych kotłów c. o., maszyn czy mocnych elektronarzędzi. Nie każdy posiada jednak takowe złącze w garażu, niemniej planując zakup elektryka, warto je wykonać. Złącze siłowe pozwoli na przyłączenie mocnej ładowarki naściennej i ładowanie prądem ponad 6 kW, aż do 22 kW.

Mimo zwiększonej mocy przyłączeniowej gniazda siłowego, która zależy od umowy z operatorem, tego typu rozwiązanie ma swoje słabości. Po pierwsze duża część pojazdów elektrycznych korzysta z gniazd jednofazowych (Nissan, VW, Jaguar, Hyundai), a po drugie – złącze trójfazowe będzie wymagało dostosowania do sieci i może obciążyć mocno gospodarstwo domowe (mogą „strzelać” korki). Z tego powodu, aby z gniazda trójfazowgo można było bezpiecznie ładować samochód elektryczny prądem powyżej 6 kW dla Nissana Leaf, powyżej 11 kW dla BMW i3 oraz około 17 kW nowsze Tesle, trzeba zainwestować w ładowarkę z modułem zabezpieczającym EVSE oraz – w zależności od konkretnej instalacji – w transformator sieciowy.

Koszt ładowarki typu WallBox wyniesie około 5-10 tys. zł, a transformatora – około 3 tys. zł. Inwestycja może się jednak okazać opłacalna, gdyż ładowanie będzie wtedy przebiegać znacznie szybciej. Dla przykładu Teslę z baterią 90 kWh będziemy mogli naładować w około 5-6 godzin.

Ładowanie z wykorzystaniem złącza trójfazowgo i ładowarki naściennej typu WallBox to spora inwestycja, ale warto ją rozważyć. Przed kupnem ładowarki i auta elektrycznego z duża baterią, typu Audi E-tron Quattro, warto jednak skorzystać z usługi elektryka, który zbada jakość naszej domowej sieci elektrycznej i dobierze odpowiednie rozwiązanie.

Ładowanie samochodu elektrycznego w domu – jaka przyszłość?

Ładowanie samochodu elektrycznego w domu będzie prawdopodobnie najczęściej wykorzystywane przez użytkowników aut elektrycznych. Dotychczas większość ładowarek umieszczonych przy trasach była darmowa, jednak GreenWay już wprowadził opłaty za ładowanie rzędu 2, 19 zł/kWh i w przyszłości zrobią to też inne koncerny.

Na co dzień prawdopodobnie praktykowane będzie ładowanie domowe, a na trasie – szybkie na stacjach paliw.

Warto wspomnieć, że Ministerstwo Energii rozpatruje i planuje wprowadzić nowelizację ustawy, która będzie nakazywała montowanie złączy pod ładowarki także w blokach mieszkalnych. Na razie nie wiadomo, ile będzie takich złączy. W kuluarach mówi się o jednym wyprowadzeniu 3-fazowym pod ładowarkę na 10 miejsc parkingowych. Taki przepis na pewno ułatwiłby proces ładowania mieszkańcom centrów miast. Jak na razie właściciele aut elektrycznych mieszkający w blokach ładują swoje auta na koszt wspólnoty, na mieście lub ciągnąc przewody ze swojego mieszkania...

Szybka instalacja Ge Dcvh680ejbb 27 Electric Dryer

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Ge Dcvh680ejbb 27 Electric Dryer

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Ge Dcvh680ejbb 27 Electric Dryer