Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Brother Hl 1260

Brother HL-1260 to drukarka laserowa wielofunkcyjna, która może drukować, skanować, kopiować i faksować. Jest to urządzenie łatwe w użyciu, które oferuje wysoką jakość wydruku i skanowania. Ma ona szybki czas reakcji na polecenia, a także szeroką gamę funkcji. Przy wyborze odpowiednich części zamiennych do Brother HL-1260, ważne jest, aby upewnić się, że są one zgodne z wymaganą specyfikacją. Wszystkie części zamienne powinny być dokładnie zgodne z instrukcją użytkowania drukarki, aby uniknąć jakichkolwiek problemów w korzystaniu z urządzenia. Ponadto należy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi instalacji i konserwacji części zamiennych, aby zapewnić, że będą one działać zgodnie z zamierzeniem.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Brother Hl 1260

Sterowniki i pliki do pobrania

Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki i oprogramowanie dla produktów Brother

Zobacz pliki do pobrania

  1. HomeBrother
  2. Serwis i wsparcie
  3. Podręczniki i instrukcje

Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Przez długi czas zadania utrzymania zakładów przemysłowych i ich wyposażenia były wykonywane ręcznie. Był to czasochłonny i często nieefektywny proces, który opierał się na wspomnieniach pracowników i odręcznych notatkach w celu śledzenia zadań konserwacyjnych i planowania napraw.

Na szczęście te czasy już dawno minęły. Rozwój komputerowych systemów zarządzania utrzymaniem ruchu (CMMS) zmienił sposób utrzymywania zakładów przemysłowych, zapewniając centralne repozytorium wszystkich informacji związanych z utrzymaniem ruchu i automatyzując wiele zadań związanych z utrzymaniem zakładu.

CMMS to aplikacja, która pomaga kierownikom utrzymania ruchu przechowywać i śledzić dane związane z utrzymaniem zakładu przemysłowego, jego wyposażenia i obiektów. Dane te mogą obejmować wszystko, od historii zleceń pracy i konserwacji zapobiegawczej po inwentaryzacje zasobów i części zamiennych.

Automatyzując zbieranie i analizę tych danych, CMMS może pomóc zespołowi utrzymania ruchu stać się bardziej wydajnym i proaktywnym w podejściu do konserwacji zakładu. Może również pomóc w identyfikacji i rozwiązaniu problemów, zanim spowodują one nieplanowane przestoje lub awarie sprzętu.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych pakietów oprogramowania CMMS, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który jest dobrze dopasowany do specyficznych potrzeb zakładu przemysłowego. Oceniając różne pakiety oprogramowania CMMS, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak:

Liczba aktywów, które muszą być śledzone: Jeśli masz duży zakład przemysłowy z dużą liczbą aktywów, potrzebujesz pakietu CMMS, który jest w stanie śledzić i zarządzać danymi dla dużej liczby aktywów.

Rodzaje zasobów, które należy śledzić: Niektóre pakiety CMMS są lepiej dostosowane do śledzenia niektórych rodzajów zasobów niż inne. Na przykład, jeśli chcesz śledzić wiele danych dla systemów hydraulicznych, powinieneś poszukać pakietu CMMS, który ma dobre możliwości śledzenia zasobów hydraulicznych.

Złożoność twojego zakładu: Jeśli twój zakład jest bardzo złożony, z wieloma różnymi typami sprzętu i procesów, będziesz potrzebować pakietu CMMS, który jest w stanie obsłużyć wiele danych i ma szeroki zakres funkcji.

Liczba użytkowników: Jeśli masz duży zespół serwisowy, będziesz potrzebować pakietu CMMS, który będzie w stanie obsłużyć dużą liczbę użytkowników.

Twój budżet: Pakiety oprogramowania CMMS mogą różnić się ceną, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który mieści się w Twoim budżecie.

Po uwzględnieniu wszystkich tych czynników powinieneś być w stanie wybrać pakiet oprogramowania CMMS, który jest dobrze dopasowany do potrzeb Twojego zakładu przemysłowego.

Menu MAGAZYN / CZĘŚCI ZAMIENNE wyświetla rejestr części zamiennych, które są dostępne w magazynie, oraz podstawowe informacje o tych 

W rejestrze dostępne są funkcje: DOPISZ, EDYCJA, PODGLĄD, DOKUMENTY, ZAŁĄCZNIKI, UWAGI.


Polecenie DOPISZ

Nowe części zamienne dopisywane są przez polecenie DOPISZ. Polecenie wyświetla formularz dopisania nowej części zamiennej. Pola wymagalne przy dopisaniu części zamiennych: SYMBOL, NAZWA, MAGAZYN. Etykiety pól wymaganych oznaczone są pogrubioną czcionką. Przy próbie zapisania części z nieuzupełnionymi polami wymagalnymi zostaje wyświetlony komunikat – “Wypełnij wymagane pola“. Kartoteka zostaje dopisana przez potwierdzenie polecenia ZAPISZ. Polecenie ANULUJ zamyka formularz dopisania części bez zapisywania.

Polecenie EDYCJA

Polecenie wyświetla formularz edycji. Pola i układ formularza są takie same jak przy dopisaniu. Gdy nie zostanie wybrany żaden wiersz zostanie wyświetlony komunikat – „Proszę zaznaczyć wiersz tabeli”. Polecenie ZAPISZ zapisuje wprowadzone w kartotece zmiany. Polecenie ANULUJ zamyka formularz bez zapisywania zmian.

Polecenie PODGLĄD

Polecenie wyświetla okno podglądu zawierające trzy zakładki:
– DANE EWIDENCYJNE – zakładka wyświetla podstawowe dane części

 DANE ZAKUPY,

– PARAMETRY – zakładka wyświetla parametry techniczne części.
Tak jak w poleceniu edycji, jeśli nie zostanie wybrany żaden wiersz zostanie wyświetlona informacja z prośbą o jego wybranie.

Polecenie DOKUMENTY

Polecenie poprzez wyświetlenie okna umożliwia wgląd, do tego jakie dokumenty magazynowe i zamówienia skojarzone są z wybraną częścią zamienną. Tak jak w poleceniu edycji, jeśli nie zostanie wybrany żaden wiersz zostanie wyświetlona informacja z prośbą o jego wybranie.

Polecenie ZAŁĄCZNIKI 

Pozycja załączniki została opracowana na stronie ZAŁĄCZNIKI.

Polecenie UWAGI

Pozycja uwagi została opracowana na stronie UWAGI.

Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Brother Hl 1260

Bezpośredni link do pobrania Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Brother Hl 1260

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Brother Hl 1260