Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite Series

Electrolux Mighty Mite Series to linia produktów o wysokiej wydajności od Electrolux. Mighty Mite oferuje wiele wersji najlepszych odkurzaczy, ubranych w wytrzymałe, wszechstronne narzędzia. Wyposażone są one w mocne silniki, które zapewniają siłę ssania i długotrwałą wytrzymałość. Seria Mighty Mite oferuje również wiele opcji filtracji, które pozwalają na wygodne odkurzanie. Instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite jest niezwykle prosta w obsłudze i zawiera wszystkie potrzebne informacje, aby poprawnie używać odkurzacza. Zawiera ona instrukcje dotyczące wymiany filtrów, czyszczenia i konserwacji odkurzacza oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite Series

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Eureka MIGHTY MITE 3695. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Eureka MIGHTY MITE 3695.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Eureka MIGHTY MITE 3695 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

 • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Eureka MIGHTY MITE 3695 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
 • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Eureka MIGHTY MITE 3695 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Eureka MIGHTY MITE 3695

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Eureka MIGHTY MITE 3695 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Eureka MIGHTY MITE 3695. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.Punkty artykuły

 1. Osobliwości
 2. Różnorodność modeli
 3. Oddzielnie pozycja
 4. Osadzony
 5. Akcesoria
 6. Instrukcja obsługi
 7. Recenzje recenzji

Firma Szwedzka Electrolux już wyprodukowała sprzęt gospodarstwa domowego, który jest popularny wśród użytkowników. Producent zwraca szczególną uwagę na asortyment zmywarki. Z publikacji dowiedz się o funkcjach zmywarki Electrolux, jakie są modele, jak prawidłowo korzystać z tych urządzeń, które myślą o zmywarkach tej marki, którzy już wykorzystują tę technikę.

Osobliwości

Jakość i niezawodność techniki jest to, że zmywarki Electrolux wyróżniają się tymi samymi jednostkami produkowanymi przez inne marki. Specjaliści firmy cały czas są w poszukiwaniu innowacyjnych decyzji w celu poprawy produkcji zmywarki.

Jedną z funkcji produktów elektrolux do czyszczenia naczyń jest ich „napełnianie”, czyli te przydatne programy, które są układane w automatycznej jednostce urządzenia. Każdy nowy model – wynik rozwoju najnowszych technologii.

Wśród innych cech zmywarki elektrolux, ekspertów i konsumentów identyfikują następujące elementy:

 • dobre programowanie;
 • przemyślany system ochrony przed wyciekami wody;
 • gospodarka (zużywa wodę i energię elektryczną);
 • łatwość kontroli;
 • prostota w służbie;
 • Na noc jest specjalny tryb włączenia spokoju;
 • jakość mycia naczyń;
 • różnorodność rozmiarów urządzeń;
 • nowoczesny design;
 • przystępna cena.

Obecność wielu dodatkowych opcji upraszcza żywotność użytkownika i umożliwia dobrze umyte naczynia z dowolnego materiału. Wszystkie przyciski i panele na zmywarkach tej marki są proste i zrozumiałe: każdy może je łatwo zrozumieć.

Różnorodność modeli

Zróżnicowany zakres modelu zmywarki szwedzkiego producenta Electrolux pozwala każdemu konsumentowi znaleźć żądaną opcję: Na projektowaniu, rozmiar spożywany przez urządzenie zasilające. Możliwe jest wybranie trybów i programów.

Producent oferuje wiele małych modeli, co pozwala również właścicieli małych kuchni, założyć zmywarkę. Kompaktowe zmywarki to głównie pulpit, ale istnieją również duże jednostki, które mogą pomieścić do 15 zestawów naczyń naraz. Rozważ szczegóły modele każdego typu.

Oddzielnie pozycja

Oddzielnie stojące jednostki są nieco bardziej wbudowane zmywarki, są one instalowane oddzielnie, dlatego wybierz taki sprzęt pod wspólnym stylem jadalni. Podajmy charakterystykę najpopularniejsze modele tego typu zmywarki.

EFS 9526 LOX – pełnowymiarowa maszyna (60×60. 5 cm i wysokość 85 cm) z 5 trybami prania. Istnieją wszystkie podstawowe programy, a także dodatkowe funkcje: na przykład specjalny program do mycia nie jest zbyt zanieczyszczonymi potrawami i „wstępnie moczyć”.

Dla 1 Electrolux ESF 9526 Cykl lox zużywa 1 kW na godzinę przy maksymalnej mocy w 1950 W. W urządzeniu można przesłać do 13 zestawów (w tym okulary), do prania, które spożywane jest 11 litrów wody. Istnieją 4 temperaturowy tryb ogrzewania płynu, zmywarka wyposażona w elektroniczną jednostkę sterującą.

Ten zmywarka jest w stanie prać wszelkich zanieczyszczeń, dobrze „postrzegać” zarówno proszek, jak i tabletki, a także detergent z serii „3 w 1”.

Jedyny minus, do którego tych, którzy już korzystają z urządzenia, nie mogą być prania z szerokim uchwytem.

Ze względu na małe komórki kosz do sztućców, po prostu nie pasują. Ogólnie rzecz biorąc, eksperci rozmawiają o prostotę i wygodę użytkowania, a także wysoką jakość mycia naczyń w tym modelu. Bo będzie musiała zrezygnować z 30 tysięcy rubli.

EFS 9526 Niski – Zmywarka, podobna do poprzedniego modelu i rozmiaru oraz specyfikacje oraz obecność dodatkowych funkcji. Czy to minusy więcej: więc poziom hałasu tego samochodu jest wyższy, nie jest wystarczająco dobrze, aby prać plastikowe naczynia (kropelki po suszeniu).

W tym modelu konieczne jest rozłożenie naczyń ściśle zgodnie z zasadami, w przeciwnym razie istnieje ryzyko uzyskania złego wyniku jakości. Nawiasem mówiąc, górny kosz jest łatwo przestawiany na dowolnej wysokości, wśród zalety również obecności specjalnego programu, w którym agregat czasu myje naczynia w ciągu zaledwie 30 minut.

EFS 9423 LMW – Odnosi się do pełnowymiarowych jednostek z piątymi trybami prania, ale w rozmiarze nieco mniej niż poprzednie modele. W szerokości ta maszyna ma tylko 45 cm i jest przeznaczony do 9 zestawów. Dla jednego cyklu zużywa 0, 78 kW na godzinę, wydając prawie 10 litrów wody.

Nagrzewnica przyniesie stan wody do żądanej temperatury na podstawie wybranego reżimu temperaturowego (w tym modelu 3). Główne mycie regularnym programem jest zaprojektowane przez 225 minut. Electrolux ESF 9423 LMW zmywarka działa cicho, bezpiecznie chroniony przed wyciekami, wyposażony w odpowiednie wskaźniki i czujnik poziomu wody.

Możesz użyć timera do odroczenia uruchomienia, główną rzeczą nie ma naczyń w komorze mycia w kolejności gęstości, w przeciwnym razie nie otrzymasz pożądanego wyniku: jakość zlewu będzie niska, naczynia są po prostu słabo rozpuszczać.

Nawiasem mówiąc, połóż okulary w specjalnej komorze.

EFS 9452 LOX – Ten zmywarka jest dość zwarty rozmiar (44. 6×61, 5 cm o wysokości 85 cm) ma 6 trybów prania. Oprócz podstawowych programów istnieją dodatkowe funkcje, może umyć delikatne naczynia w trybie „delikatnym”.

Bo nie szczególnie brudne sztućce, istnieje program ekonomiczny, ale silnie zanieczyszczone potrawy mogą być wstępnie dunkowe. Dziesięć jest w stanie podgrzać wodę w 4 trybach temperatury, a można natychmiast podłączyć ciepłą wodę z centralnego systemu zasilania wodą do tego modelu, co daje oszczędność energii elektrycznej.

W trybie ogólnym, zmywarka elektrolux ESF 9452 LOX prowadzi 4 godziny i zużywa na 1 cykl 0, 77 kW na godzinę. Działa prawie cicho i zapewnia pranie wysokiej jakości. Ale musisz ostrożnie załadować naczynia, w tym modelu znajdują się bardzo słabe rolki do koszy, a drzwi, jak sama ciało, jest bardzo cienkie, łatwo jest opuścić wgniecenie.

EFS 9552 LOX – Zmywarka z 6 programami automatycznymi, dodatkowym i funkcją higienełp. Mieści się do 13 zestawów, do prania zużywa 11 litrów wody. W przypadku dań z delikatnego materiału jest delikatny tryb mycia.

Ten model jest najlepszy ze wszystkich powyższych zapewnia wysokiej jakości czystość naczyń. W nim wszystkie zanieczyszczenia rozpuszczają się, a produkt jest doskonały wynik. Funkcja płukania przyczynia się do dobrego prania detergentu i nie daje pozostałości żywności do wyschnięcia na płytkach i urządzeniach.

Wszystkie wyznaczone modele zmywarki Electrolux są niezawodne, wielofunkcyjne i stoją w 30-35 tys. Rubli. Jest to godna cena w porównaniu z konkurentami, więc eksperci zalecają kupowanie i za pomocą agregatów, obserwując wszystkie zasady działania takiego sprzętu.

Osadzony

Wbudowane opcje zmywarki z elektrolux nadają się do każdej kuchni, modele są dość wąskie i pasują do dowolnej przestrzeni. Wielkość ich funkcjonalności nie ma wpływu, takie wady mają podstawowe programy i są wyposażone w dodatkowe funkcje. Oznacz najpopularniejsze modele z tej kategorii.

ESL 94585 RO – Łączna wysokość 44. 6×55 w 81. 8 cm z 7 trybami o pojemności 9 zestawów. Działa w podstawowej myjniu samochodu przez długi czas – do 6 godzin, ale cicho – 44 db hałas. Zużycie energii elektrycznej wynosi 0, 68 kW na godzinę, woda – do 10 litrów.

Możesz zainstalować myjnię nocną i używać dodatkową, a także programu Menedżera czasu.

Urządzenie jest w pełni zabezpieczone przed wyciekiem, płynąca podgrzewacz wody jest ogrzewana w 4 trybach, Umożliwia przemywanie naczyń o różnym stopniu zanieczyszczenia.

Ale nie będzie możliwe pobieranie tej połowy samochodu, nie ma takiej funkcji jako prania w ½ pobierania. Ale możesz odłożyć mycie w dniu. Ze względu na dodatkową pralkę naczynia są dokonywane czystsze, ale rozwody po praniu nadal mogą być. To zależy od wybranego elementu detergentu.

ESL 94321 LA – Wbudowany model z 5 trybami i dodatkowym suszeniem. Zasadniczo tylko mniejsza liczba trybów i tego zmywarki różni się od Electrolux ESL 94585 RO, główne cechy techniczne są takie same jak poprzedni model.

Działa mniej jako zwykły tryb – do 4 godzin, ile pozostaje do końca zlewu, urządzenie nie pokazuje. Jest praktycznie nie słyszany podczas procesu i przyciąga konsumentów, a także szybki program do naczyń.

Jednak duży minus jest to, że ta zmywarka nie zawsze radzi sobie z ciężkim zanieczyszczeniem. Często właściciele takich agregatów muszą kontynuować potrawy z rękami, pocierając tłuszcz i miejsca płonącego. Nie wszyscy lubią to.

ESL 94511 LO – Model charakteryzuje się tym, że ma tryb ekonomiczny i automatycznie jest w stanie skonfigurować ulubiony program. Eksperci odnotowują dość wysoki poziom czystości umytych naczyń. Specyfikacje Identyczne projekty ELECTROX ESL 94585 RO, tylko ELECTROLUX ESL 94511 LO Nakładanie podczas pracy.

Ale w zwykłym trybie, a nie sześciu, ale cztery godziny, a każdy program zapewnia nie tylko mycie, ale także suszenie naczyń, więc nie ma potrzeby włączenia samochodu.

Minusów – niewygodna lokalizacja tace wewnątrz komory mycia.

ESL 94200 LO – wąski model o rozmiarze 45×55 cm i wysokości 82 cm oblicza się na praniu 9 zestawów naczyń, ma 5 głównych trybów mycia i dodatkowych funkcji. Te ostatnie obejmują wstępne moczenie, a także opłacalny program dla słabo zanieczyszczonych naczyń.

Zużywa 10 litrów wody, które mogą być ogrzewane w trzech trybach temperaturowych. Jakość prania jest dobra, czasami tylko wtedy, gdy zainstalowane naczynia, zainstalowane naczynia są źle oczyszczone. Ten zmywarka ma najniższą cenę – koszt w zakresie 20 tysięcy rubli.

Electrolux ESL 94200 LO Łatwy w instalacji, łatwo jest zarządzać. Należy jednak wiedzieć, że jest bardzo brzęczający podczas pracy, poziom hałasu jest dość wysoki do 51 dB. Ta zmywarka jest słyszana w innych pokojach, nawet gdy drzwi w kuchni są zamknięte.

ESL 94510 LO – Jednostka z 5 trybami prania, wymiary są nieco mniejsze niż poprzedni model. Istnieje „wstępnie moczyć” funkcja i specjalny program dla nie jest zbyt brudnych naczyń. Urządzenie jest łatwe do zainstalowania, ale należy zauważyć, że ma krótkie węże do podawania i usuwania wody.

Ta zmywarka nie ma ekranu dotykowego, jest taka sama jak poprzedni model, działa głośno, że niektórzy użytkownicy powodują podrażnienie. Ale zapewnia dobre mycie, górna taca jest regulowana, co ułatwia ładowanie dużych przedmiotów.

Pomimo pewnych wad eksperci wierzą, że wszystkie powyższe modele zmywarki elektrolux z kategorii „osadzone” są godne zwracania na nich uwagi.

Akcesoria

Aby posłużyć do zmywarki do zmywacza, musisz zapewnić, że główne zespoły urządzenia są zawsze w stanie skorygowanym technicznym. Jest oczywiste, że silnik napędza silnik, ale jeśli na przykład dziesięć nie podgrzewa wody do żądanej temperatury, lub pompa zatrzyma jej paszy, zrodzą się filtr i wymieniacz jonowy, zostaną narażone Wąż odpływowy i dysze, to będzie musiał dostać się do zlewu.

Tak, a usługa prasowa, która jest odpowiedzialna za poziom wody w jednostce – rzecz jest konieczna, a kiedy się złamie, maszyna nie będzie działać. Prawie wszystkie elementy w zmywarce wszelkiego rodzaju są łatwe do wymiany, naprawa nie zajmuje dużo czasu, wiele można zrobić i z własnymi rękami, główną rzeczą jest wykrywanie obszarów problemowych w czasie i wyeliminować przyczynę.

Elementy komponentów do zmywarek można kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i detalistach. Eksperci radzą sobie z nimi „na żywo”.

Możesz więc zobaczyć towary, co nazywa się twarzą, czuje i w przypadku wykrywania małżeństwa szybko zastąp go kolejnym szczegółem.

Zawsze możesz dodać zmywarkę z odpowiednimi akcesoriami: Kup odpowiednie rolki, uchwyt do wina, urządzenie do ochrony przed skoków napięcia, różne koszyki do komory myjącej i innych mechanizmów komponentów, urządzeń lub elementów, które poprawiają wydajność użytkowania i rozszerzenie życia zmywarka.

Instrukcja obsługi

Aby obsługiwać zmywarkę Electrolux przez długi czas, konieczne jest użycie go, ściśle przestrzegając zaleceń producenta jednostki. Taka instrukcja jest dołączona do każdego modelu, co wskazuje na indywidualne funkcje, ale istnieją ogólne zasady:

 • Wybierając miejsce na zmywarkę, zwróć uwagę na prawidłową instalację elewacji;
 • Bardzo ważne jest prawidłowe pobieranie naczyń do urządzenia, każda komora jest przeznaczona dla określonego rodzaju naczyń i zaczyna je składać od niższego poziomu;
 • Na dole Umieść wielkie naczynia: patelnia, patelnie, kociołki, oszustwo i tak dalej;
 • Podczas ładowania sztućców (noże, widelce, łyżki) są umieszczone w specjalnej komorze;
 • Jest oddzielny uchwyt lub kosz do obu kubków, okularów, okulary są górnym poziomem;
 • W proszku potrzebny jest proszek polipowy w tacach zarezerwowanych do detergentów;
 • Następnie możesz wylać łuparki i zasnąć sól – dla każdego produktu są własne przedziały, nie można mieszać ze sobą;
 • Gdy samochód został załadowany naczynia i środki do prania, musisz wybrać żądany program i uruchom go do pracy.

Jeśli wybrany tryb jest nieprawidłowy, możliwe jest anulowanie rozpoczęcia zatrzymania programu i uruchom ponownie maszynę. Stosowanie detergentów (w tym płukania i inne. ) powinien opierać się na formie potraw i stopnia zanieczyszczenia.

Pamiętaj, aby obsługiwać zmywarkę, należy przestrzegać technik bezpieczeństwa. Aby to zrobić, po podłączeniu zapewnić gniazdo uziemienia, wyświetlić przewód i węże bez cięć, a uchwyty wewnątrz komory mycia były dobre.

Recenzje recenzji

Kupujący są zazwyczaj zadowoleni ze zmywarki Electrolux, odnoszącą ich wartość budżetową. Niedroga cena dokonała urządzeń gospodarstwa domowego (w tym zmywarki) tego szwedzkiego producenta bardzo popularnych ludzi.

Ale nie tylko polityka cen przyciąga uwagę. Bardzo zróżnicowany zakres wielkości (z pełnoprawnych modeli do wąskich i kompaktowych zmywarek) pozwala wszystkim znaleźć w linii elektrolux żądaną opcję.

Więc, Właściciele małych kuchni odnotował to z powodu takich samochodów, znaleźli rozwiązanie do pytania, jak pomieścić sprzęt w małej przestrzeni. Kto nie ma możliwości osadzenia samochodu w meblach kuchennych, nabywa oddzielnie warta jednostki.

   Według opinii niektórych właścicieli są rozczarowani wysokim hałasem modeli hotelowych. Jest to szczególnie problem, gdy nie ma drzwi do kuchni. Istnieją negatywne recenzje dla jakości mycia, ale nadal pozytywne odpowiedzi znacznie więcej.

   Eksperci zalecają rozwiązanie problemu o niskiej jakości mycia przez wstępne oczyszczanie naczyń od pozostałości żywności i wykorzystania płukania, a pytanie o hałas jest zbadany z wyprzedzeniem i po prostu odmówić zakupu takiego modelu, jeśli powoduje podrażnienie.

   Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite Series

   Bezpośredni link do pobrania Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite Series

   Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

   Ostatnia aktualizacja Informacje o produkcie i instrukcja obsługi Electrolux Mighty Mite Series